banner68

banner159

Adıyaman Üniversitesinin İlk Avrupa Birliği Projesinin Açılış Toplantısı Yapıldı

Adıyaman Üniversitesinin ve Teknoloji Fakültesinin ilk Avrupa Birliği Projesi olan, “EU-LLP-LEONARDO 2011-1-IT1-LEO04-01771-4” Numaralı “Giving Breath to Buildings” başlıklı Leonardo Da Vinci Projesinin ilk buluşması, Rektör Prof. Dr. M.Talha GÖNÜLLÜ’nün himayesinde Teknoloji Fakültesinde yapılan bir açılışla gerçekleşti.

09 Nisan 2012 Pazartesi 18:55
Bu haber 285 kez okundu
Adıyaman Üniversitesinin İlk Avrupa Birliği Projesinin Açılış Toplantısı Yapıldı
 Türkiye, İtalya ve Estonya olmak üzere 3 partner ülkeden oluşan projenin amacı,  Eğitim-Öğretim Kurumları ile Teknoloji Üreten Sektörler arasında hareketlilik sağlamaktır. Bu kapsamda, partner 3 ülkedeki proje delegeleri arasında toplantı, seminer, workshop, uygulamaya dönük faaliyet, ziyaret ve geziler ile partner ülkeler arasında hareketlilikler yapılacaktır. Projenin başlama ve bitiş süreleri 1 Ağustos 2011-31 Temmuz 2013 olup, bu süre içerisinde ülkemizden partner ülkelere toplam 24 hareketliliğin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Adıyaman Üniversitesinin Proje Temsilcisi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turhan KOYUNCU’dur.
Teknoloji Fakültesi’nde yapılan bir kokteyl ile başlayan toplantının açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. M. Talha GÖNÜLLÜ yaptı.  Daha sonra toplantı, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turhan KOYUNCU, İtalya’dan Prof. Antonio ZİTO ve Estonya’dan Gerda KATTMANN’ın yaptığı sunumlarla devam etti.
Yurt dışından katılan delegeler; ülkemizi ve ilimizi çok beğendiklerini ve bu proje ile başlayan ortaklığın ileride çok daha büyük projeler ve ortaklıklarla sonuçlanacağını umut ettiklerini belirtmişlerdir. Toplantıya Adıyaman Üniversitesi Öğretim Üyeleri, İtalya’dan 7 ve Estonya’dan 4 kişilik delege grubu katıldı.
 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner114
Hava Durumu
Tümü Anket
jethaber.com.tr Haber Sitesini Nasıl Buluyorsunuz

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sayfalar
Linkler
Adıyamanadiyaman gazetecileri cemiyetiAdıyaman Haberakan perdeakanjet çiçekçilik Ankara haberleriinterflora çiçekçiler derneğişahinler otomotiv
E-Gazete
  • jethaber.com.tr - 09 Şubat 2012Manşeti
Karikatür
  • Akii yağınlı
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner149

banner150

banner106

banner191

Bebek isimleri jet haber