banner304

Altınşehir Anadolu Lisesi Türkiye Birincisi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen EBA Fen Deneyleri Yarışmasında bu yıl Altınşehir Anadolu Lisesi iki ödül kazandı.Altınşehir Anadolu Lisesini ziyaret eden Adıyaman Vali Yardımcısı Adem Kaya ve İl Milli Eğitim Müdürü...

Altınşehir Anadolu Lisesi Türkiye Birincisi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen EBA Fen Deneyleri Yarışmasında bu yıl Altınşehir Anadolu Lisesi iki ödül kazandı.Altınşehir Anadolu Lisesini ziyaret eden Adıyaman Vali Yardımcısı Adem Kaya ve İl Milli Eğitim Müdürü...

11 Ocak 2018 Perşembe 17:28
579 Okunma
Altınşehir Anadolu Lisesi Türkiye Birincisi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen EBA Fen Deneyleri Yarışmasında bu yıl Altınşehir Anadolu Lisesi iki ödül kazandı.

Altınşehir Anadolu Lisesini ziyaret eden Adıyaman Vali Yardımcısı Adem Kaya ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Kimya dalında Türkiye birincisi olan Kimya Öğretmeni Mustafa Gümüş’ü ve Biyoloji dalında EBA Özel Ödülü almaya hak kazanan Biyoloji öğretmeni Pınar Sakin Çalğan’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Elde edilen başarıların kendilerini mutlu ettiğini belirten Adıyaman Vali Yardımcısı Adem Kaya, “Milli Eğitim Bakanlığı’nın her yıl düzenlediği EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Fen Deneyleri Yarışmasında derece alan kıymetli öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Eğitime yeni bir bakış sunarak, öğrencilerimizi bilime ve teknolojiye yönlendirmek, onların vizyonunu, ufkunu genişletmek adına bu tip projelerin etkisi çok büyük. Adıyaman’dan bir okulumuzun böyle güzel ödüller kazanması bizlere ayrı bir enerji veriyor. Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Elde edilen başarıların artarak devam etmesini arzuladıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ise yaptığı konuşmasında, “Milli Eğitim Bakanlığımız her yıl EBA Fen Deneyleri Yarışması düzenliyor. Bu yıl ülke çapında çeşitli dallarda 16 ödül dağıtıldı ve bu 16 ödülün 2 tanesi Adıyaman Altınşehir Anadolu Lisesi tarafından kazanıldı, Türkiye çapında Altınşehir Anadolu Lisesi dışında 2 ödül alan başka okul yok. Bu gerçekten güzel bir başarı. Adıyaman’a geldiğimizden bu yana ilimize farklı bir vizyon sunmaya çalıştık. Çağın gereklerine uygun, teknoloji ile barışık, özgüveni yüksek öğrenciler yetiştirmek en önemli önceliğimiz. Bu kapsamda ilimizdeki bütün okullara destek sunmaya devam edeceğiz” dedi.

banner307
Okul olarak elde edilen başarıların artarak devam etmesi için çaba sarf ettiklerini belirten Altınşehir Anadolu Lisesi Okul Müdürü Türker Barış Bulduk, “Okulumuz Kimya öğretmeni Mustafa Gümüş bizleri birinciliklere alıştırdı zaten. Geçen yıl da birinci olarak EBA Aziz Sancar özel ödülünü okulumuza kazandırmıştı. Bu yıl Biyoloji öğretmenimiz Pınar Sakin Çalğan’ı da kürsüde görmemiz bizleri ayrıca mutlu etti. Bu elbette ilimiz için de büyük bir gurur. Ödül alan kıymetli öğretmenlerimizi, deneyleri hazırlayan Görsel Sanatlar öğretmenimiz Talat Doğan’ı ve elbette deneyleri öğretmenleriyle birlikte hazırlayan öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyorum, okulumuza kadar gelip bizleri ziyaret eden Vali Yardımcısı Adem Kaya’ya ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Bedava Sohbet odaları

Türkiye ve Dünya geneline Hizmetler veren Sohbet Odaları aynı anda yüzlerce kişi ile iletişime geçilen sohbet chat odaları bedava hizmet vermektedir. Türkiyenin İnternet ile tanıştığı ilk yıllardan beri süre gelen bu tür arkadaşlık siteleri hepimizinde bildiği gibi ilk yıllardaki hizmetleri şimdiki kadar avantajlı değildi. Geriye doğru bir dönüp bakarsak o zamanlar site yönetiminde olmak isteyenlerden ufakta olsa bir maddi talepte,de bulunuluyordu ve çoğu kişide ücret ödeyerek yetkili olmakta idi tabi o dönemlerde yetkili olmanında insanlar açışından çok büyük bir ayrıcalığı vardı. Ayrıca eski dönemin sitelerinde java indirme sorunu şifre,üyelik gibi mecburiyetlerde bulunmakta idi zaman ilerledikçe sitelerin artması ve rekabetin başlaması ile eski yaşanmış olan tüm zorunlulukların kalkmasınada vesile olmuştur. Sohbet Odaları Hizmetler Ve Avantajları Dünya genelinden binlerce ziyaretçisi bulunan Sohbet Odaları Hizmetler Ve Avantajları ücretsiz olarak kullanıma açık olan sohbet siteleri dünya genelinden beyleri ve bayanları aynı çatı altında toplayarak arkadaşlık ,dostluk kurmalarına vesile olmaktadır. Ve bir çoğumuz reelde bulamadığımız aşkı bile bu gibi ortamlarda bularak mutluluğu yakalamaktayız, bedava sohbetlerin yanı sıra sınırsız radyo yayını özel odalarda ikili görüşmeler ve Türkçe soru cevapları ile oyun odalarında yarışma imkanları hepsini bizlere bir arada sunan sohbet chat odaları hizmetleri arasında javasız chat, üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, şifresiz girişlerde bulunmaktadır, ayrıyeten şifresiz sohbet sitleri islami sohbet odaları ile de hizmet vermektedir.. Sohbet chat odalarında Mobil sohbet hizmetleri akıllı telefonlarımızın vermiş olduğu avantajlar ile son yıllarda mobil sohbet mobil chat andrid sohbetler için site yönetiminin girişlerine aktif ettikleri uygulama ile artık nerede olur isek olalım İnternet,in bulunduğu her cihazdan ve mobilden girme imkanlarımızda bizlere sunulmuştur. Sohbet siteleri kullanıcıları olarak bizlere düşen görevler ise  maddi,manevi emek harcayarak hoş ortamı bizlere hiç bir karşılık beklemeden sunan site kurucularının emeğine saygı duyarak ortamı germeden seviyeli iletişimler kurarak insanları mağdur etmeden bu şekilde bir nevi teşekkürlerimizi belirtebiliriz diye düşünüyoruz.. Sizlere birbirinden farklı sohbet odalarımız ile de turk chat odalarına katılma hizmeti sunmaktayız. Cinsel odalarımıza katılmak için ise cinsel sohbet sekmesine tıklayıp global cinsel sohbet odalarımızı ziyaret edebilirsiniz.. iller sohbet odası için ise başta istanbul sohbet olmak üzere diğer farklı illerimizin sohbet odalarına ulaşabilirsiniz. 

BIZIMMEKAN - Bedava Sohbet Odaları bildiğiniz üzere yıllardan beri kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet veren bir Chat Sohbet sitesi konumundadır. Bizimmekan sohbet odalarımızın şüphesiz hedefi şudur ki sitemiz üzerinde bulunan kullanıcılarımıza tamamen internet üzerinden zamanını en iyi ve eğlenceli şekilde geçirmesine yardımcı olmak olmaktır diyebiliriz. BIZIMMEKAN Sohbet odalarının vazgeçilmezi desek daha doğru olur.

Mynet Sohbet - Bilindiği üzere 1996`lı yılarda Türkiyenin en büyük sohbet sunucularından birisidir. Günümüz teknolojisi ile kendi imkanlarını geliştirip farklı teknolojik yenileyici gelişmeler göstererek kendi içerisinde Sohbet sunucusunu iptal etme kararı aldı. Mynet sohbet odalarımıza katılmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Son Güncelleme: 10.03.2018 19:05
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner321

banner323

banner293