banner68

banner159

''Denizi Görmek İstiyorum'' Projesi Kapsamında Gezi Düzenlendi

Denizi Görmek İstiyorum Projesi kapsamında Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı 48 öğrenci 6 günlük gezi düzenledi.

27 Nisan 2012 Cuma 21:31
Bu haber 327 kez okundu
''Denizi Görmek İstiyorum'' Projesi Kapsamında Gezi Düzenlendi
Devlet Planlama Teşkilatı'nın Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında yürütülen proje çerçevesinde Karadeniz illerini kapsayan geziye Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı 48 öğrenci 6 günlük gezi düzenledi.
Denizi ilk kez gören, kentin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etme fırsatı bulan öğrencilerin mutlulukları gözlerden kaçmadı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, "Bu projeyi hazırlamaktaki amacımız, 75. Yıl Toplum Merkezi ve çocuk evlerinde kalan çocuklarımızı Karadeniz gezi turu kapsamında Malatya, Elazığ, Bingöl, Erzurum, Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Amasya ve Sivas illerinin tarihi ve kültürel yerlerini gezecekler. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onları geleceğe hazırlamak da bizim görevimizdir. Devletimiz yetiştirme yurtlarında kalan çocuklarımızın
her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak 2 Grup 55 öğrencimizi 26 Nisan günü Karadeniz'e götürerek onları da gezdireceğiz" dedi.
Geziye katılan öğrenciler ise, "Karadeniz Bölgesi'ni televizyonda gördüklerini belirterek, "Bu bölge, denizi ve doğasıyla çok güzel bir bölge. Her zaman gelmek istiyorduk ama fırsatımız olmadı. Şimdi bu fırsatı bulduk. Memlekete dönüşte bu bölgeyi herkesin gelip görmesini tavsiye edeceğiz" dediler.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner114
Hava Durumu
Tümü Anket
jethaber.com.tr Haber Sitesini Nasıl Buluyorsunuz

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sayfalar
Linkler
Adıyamanadiyaman gazetecileri cemiyetiAdıyaman Haberakan perdeakanjet çiçekçilik Ankara haberleriinterflora çiçekçiler derneğişahinler otomotiv
E-Gazete
  • jethaber.com.tr - 09 Şubat 2012Manşeti
Karikatür
  • Akii yağınlı
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner149

banner150

banner106

Bebek isimleri jet haber