banner68

banner159

Polis Haftası Kutlamaları

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında resmi tören düzenlendi.Adıyaman Valiliği önünde düzenlenen resmi törenler Emniyet Müdürü Mehmet Bilici’nin Atatürk Büstü’ne çelenk koymasıyla başladı....

10 Nisan 2013 Çarşamba 11:38
Bu haber 537 kez okundu
Polis Haftası Kutlamaları
Foto galeriye git Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında resmi tören düzenlendi.

Adıyaman Valiliği önünde düzenlenen resmi törenler Emniyet Müdürü Mehmet Bilici’nin Atatürk Büstü’ne çelenk koymasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Emniyet Müdürü Mehmet Bilici tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı.

Mehmet Bilici, polis teşkilatının ülkemizin güvenlik ve huzurun devam etmesi ve çocuklarımızın geleceğe umutla bakabilmesi için başta Anayasal ve yasaların kendisine verdiği yetkiyi kullanarak toplumun birlik ve beraberliği için her türlü şartta gerektiğinde canı pahasına görevini sürdürdüğünü söyledi.

Bilici, “Teşkilatımız görevini yerine getirirken insan hakları ve hukukun üstünlüğünü temel alan bir anlayışla güvenlik alanındaki gelişmeleri dikkatle inceleyerek, modern yönetimlerin suç soruşturmalarına entegre olmasını sağlayıp, bu prensipleri de içine alan fonksiyonel bir anlayışla sonuca ulaşmak, en önemli hedefimizdir. Bu anlayışla her zaman üstün bir gayret ve büyük bir fedakarlık içerisinde çalışan teşkilatımız, vatandaşın can ve mal güvenliğinin korunması, olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanması amacıyla yapılan çalışmalarda halkımızın güvenini ve desteğini kazanmıştır. Doğu ve Güneydoğunun en huzurlu kentlerinin başında yer alan Adıyaman’da halkımızla birlikte el ele vererek oluşturduğumuz huzur ve güven ortamını bozmak isteyenlere kesinlikle müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından şiir, kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ile atış yarışmalarında dereceye giren polislere ödülleri ve madalyaları verildi.

Resmi geçit ile birlikte tören sona ererken, Emniyet Müdürlüğü bahçesinde davetlilere ikramlarda bulunuldu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner114
Hava Durumu
Tümü Anket
jethaber.com.tr Haber Sitesini Nasıl Buluyorsunuz

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sayfalar
Linkler
Adıyamanadiyaman gazetecileri cemiyetiAdıyaman Haberakan perdeakanjet çiçekçilik Ankara haberleriinterflora çiçekçiler derneğişahinler otomotiv
E-Gazete
  • jethaber.com.tr - 09 Şubat 2012Manşeti
Karikatür
  • Akii yağınlı
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner149

banner150

banner106

banner191

Bebek isimleri jet haber