Öne Çıkanlar Güncel İlçesinde Demokrasi Rabbim Türk milletinin Ak Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fıratın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı Türkiye İkincisi Oldu

Park Hospital Hastanesine 2 Uzman Doktor Atandı
 
Hedeflerinin Adıyaman’a en iyi hizmeti vermek olduğunu belirten Park Hospital Hastanesi Genel Müdürü Zeki Koral; “Adıyaman Park Hospital Hastanesi ailesi olarak ilk günden hedeflerimizi belirlemiştik. Adıyaman’da daha iyi hizmet verebilmek ve hastaneyi daha iyi bir konuma getirebilmek için birçok şeyi yapacağımızı söylemiştik. Bunlar bir bir gerçekleşmeye başladı. Hastanemizin hizmete girdiği günden bu güne hizmet veren iki doktor arkadaşımız farklı yerlere atanmaları münasebetiyle aramızdan ayrıldı. Onların yerine 2 farklı branşta Genel Cerrahi Uzmanımız Hikmet Sert ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Mehmet Gül aramıza katıldı. İki doktorumuzda görevine ve hasta kabulüne başladı. Hizmet kalitemizi ve hizmet çıtamızı her gün biraz daha yükseğe çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Adıyaman halkının buna layık olduğunu düşünüyoruz, hatta daha iyilerine layık olduğunu düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde birkaç kadro farklı branşlarda olmak üzere aramıza katılacak. İnşallah bizler de onları sevindireceğiz. Adıyaman’a her zaman hizmet vereceğiz” dedi.
Park Hospital Hastanesinde hasta kabulüne başlayan Dr. Hikmet Sert ve Dr. Mehmet Gül, amaçlarının Adıyaman halkına en iyi şekilde hizmet vermek olduğunu söylediler.
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol