Öne Çıkanlar Adıyaman haberleri Adıyaman Adıyaman haber Güncel Gazete Oku

Ak Parti'nin Adıyaman Belediye Başkanı Adayı Belli Oldu.
Halkın uzun zamandır bir değişim için istekte bulunduğu AK Parti’nin bu isteğe karşılıksız kalmaması ise ilde sevinçle karşılandı. Adıyaman’da yerel yönetimde bir değişikliğin artık şart olduğunu dile getiren Adıyamanlılar, kararın Adıyaman için hayırlı olmasını dilediler.
Adaylığı netleşen Adıyaman eski milletvekillerinden Hüsrev Kutlu da adaylığı ile ilgili ilk değerlendirmeyi haber sitemize yaptı. Kendisinin de diğer partilerin adayı gibi sadece bir aday olduğunu, henüz kazanılmış bir belediyenin olmadığını dile getiren Kutlu, bu seçimden de zaferle ayrılmak için, bir oyla kaybedecekmiş gibi çalışacaklarını dile getirdi. AK Parti Genel Merkezi’nin teveccühüne de teşekkür eden Kutlu, “Allah nasip eder halkımız bizi seçerse, Adıyaman’ın tamamına hizmet verecek bir başkanlık modeli uygulayacağız” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hafız 3 yıl önce

akılcı çözümler bulmamız lazım adıyamanda akparti yıkılırsa sadece kızdıklarımız değil bizde altında kalırız yorumlarım neden yayınlanmıyor

Avatar
hafız 3 yıl önce

usta hani demiştin ya yumuşak başlıyım ama uysal koyun değilim al bizden de o kadar usta al bizden de o kadarrrrrrrr...!!

Avatar
nihat 3 yıl önce

insan hiç olmasa bi web sayfalardaki yorumlara bakar okadar aday varken hüsrev kutlunun seçilmesi komik 10 yıl boyunca vekillik yapıp birgün bile adıyamana uğramadı vatandaşın derdi ne diye sormadı belediye başkanı oldumu değişmeyecek ki...

Avatar
mehmet yılmazer 3 yıl önce

baronların adayı hüsrev kutlu akp ye oy yok

Avatar
mmt 3 yıl önce

ak partiye yeter demenin vakti geldi adıyaman milleti kyoun değil bunu sandıkta göstermeliyiz necipten kurtulalım derken taşa tutulduk hdi adiyamanli hemşerilerim cevabi sandikta verelim

Avatar
TURUŞLU @cile 3 yıl önce

ee beterin beteri var haline şükret dostum. gelenektir, gelen gideni aratir.

Avatar
kahtalı 3 yıl önce

biz milletin çizdiği rotadan gideriz diyenler neden belediye başkanlığı adayları seçiminde milletin sesine kulak tıkıyorlar.allah aşkına adıyamanda bir anket yapın ve milletin sesine kulak.adıyaman hüsrev beyden rahatsız.umarım kazanmaz.

Avatar
02adıyaman @kahtalı 3 yıl önce

milletin sesi hüsrev kutluydu ve sayın başbakanımız da bu sese kulak verdi..adıyamanda dürüst belediyecilik adına yepyeni bir sayfa açılıyor..gözün aydın adıyaman..