Vali Çuhadar’dan Sait Göksu’ya Ziyaret

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Organize Sanayi Bölgesinde ziyaretlerde bulundu.

Vali Çuhadar’dan Sait Göksu’ya Ziyaret

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Organize Sanayi Bölgesinde ziyaretlerde bulundu.

jethaber.com.tr
jethaber.com.tr
12 Eylül 2020 Cumartesi 12:03
44 Okunma
Vali Çuhadar’dan Sait Göksu’ya Ziyaret

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren MSG Ofis Mobilyaları fabrikasını ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) ve MSG Ofis Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Göksu’yu ziyaret eden Vali Mahmut Çuhadar fabrikayı inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vali Çuhadar, Adıyaman’ın 6. Bölgeye alınması ile birlikte sanayici ve iş adamlarının yatırım anlamında yoğun talepleri olduğunu dile getirdi;

Adıyaman'a 19 Haziran 2020'de geldik, henüz 3 ayımız doldurmadık. Ama biz geldikten sonra Adıyaman sanayisi ile ilgili güzel gelişmeler oldu. Adıyaman’ımız 6. bölge sanayi teşviklerinden yararlanır hale geldi. Bu da tabii bütün Adıyamanlıları olduğu gibi bizi memnun etti ve geldiğim günden itibaren; Adıyaman sanayisinde yoğun bir talep biraz daha yatırım yapalım, biraz daha gelişelim, yeni yatırımcı nasıl çekelim çalışmaları ve isteklerini gözlemliyoruz. Bizde bunlara duyarsız kalmamız mümkün değil. Elbette Adıyaman sanayinin nasıl geliştirebiliriz hesaplarını yapmaya başladık. Bu ziyaretleri bu kapsamda değerlendirebilirsiniz. İstişare ediyoruz, sanayicimizle oturuyoruz, konuşuyoruz neler yapabiliriz Adıyaman için bu 6. Bölge teşviklerinden yararlanacağız. Buradaki fırsatları daha iyi nasıl değerlendiririz? İstihdamı nasıl arttırırız. Sanayimizi nasıl geliştiririz? Bu aşamada bunların karşılıklı fikir teatisinde bulunuyoruz. İnşallah güzel gelişmeler olacak Adıyaman sanayisi için.” ifadelerini kullandı.

Başkanı Mehmet Sait Göksu fabrikayı ziyaret eden Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’a teşekkür etti;

“Öncelikle valime Adıyaman'a ayağının uğuru ile birlikte geldi. Hoş geldiniz diyorum. Adıyaman'ı sanayi anlamında 6. bölge olması da valimiz geldikten sonra aldığımız bir müjde. Nezaket ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Adıyaman'daki sanayi ile ilgili neler yapabiliriz. Nasıl daha iyi bir yol kat edebiliriz, diye istişarelerde bulunuyor sağ olsun. Valim çok çalışkan, duyarlı. Bizlerde İnşallah elimizden gelen bütün gayreti sergileyip memleketimiz adına neler yapabiliriz. Birlikte neler yapabileceksek hiç çekinmeden her türlü yol gideceğiz ve nezaket ziyaretinden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner369

banner357