İnsan değişimi yaşaya bilmesi için, onun farkında olması gerekir, bu ancak Orijinal Yoga Sistemi sayesinde başarılı olunabilir. Kişi kendi iç dünyasını keyfedecek farkındalığını yükseltir ve her nefes alışverişinde değiştiğini yaşar.

Bu durumda Dünya Değişim Akademisi Uzmanları şöyle belirmiştir.

“ Ortaya çıkan farkındalık özgürleşmene ve değişmene neden olacak. Sen özvarlığının bilincinde olunca özgürlük ve değişim gerçekleşecek. Farkındalık yükselmeden insan asla özgür olamaz ve değişim gerçekleşmez.

İnsanlar illüzyon içinde oldukları için özgür olduklarına inanıyorlar. Fakat sanayileşme bu illüzyonu insanların elinden aldı. Örneğin büyük kentlere su, elektrik ve gaz verilmezse insanlar ölmeye başlar.

Bu gerçek, insanların uyanmasına ve değişim için çabalamasına neden olabilir. Teknoloji sayesinde bilgisayarlar icat edildi. Bir bilgisayar matematik problemlerini uzman matematikçiden çok daha hızlı çözebiliyor.

Bilgisayarların icadı insanı insan yapmanın akıl olmadığını net bir şekilde gösterdi. Bu icat sayesinde insanı insan yapmanın bilinç olduğu anlaşıldı. Örneğin bir bilgisayar insandan daha akıllı olabilir fakat bilinç olamaz çünkü bilgisayar bir bilgisayar olduğunun farkına varamaz.

Bilgisayarların icadı beynin bir biyo- bilgisayar bedenin ise bir biyo- robot olduğunu gösterdi. Fakat insan ile bilgisayar arasındaki en önemli fark şudur: Bir bilgisayar akılcı olabilir ama özleyemez, mantıklı olabilir ama sevemez.

Bir insanın farkında olması, özlemesi, sevmesi vs. En gelişmiş bilgisayardan da daha üstün olduğunun ve bir makinenin ötesine geçebileceğinin göstergesidir. İşte bu, insanın gerçek bir değişim yapabileceğine dair en büyük umuttur.

  1. GERÇEK DEĞİŞİMİ YAŞAMASI DİLEĞİMLE...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner329

banner335

banner328

banner327