banner368

Ev Proje Emlak Yayıncılık

Ev Proje Emlak Yayıncılık (Görüntülenme Sayısı: 997)
Sektör Emlak Konut
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 10
Telefon (0216) 365 81 58
Faks (0216) 526 20 23
Web Sitesi http://www.evproje.com
Adres Necip Fazıl Mah. Necip Fazıl Bulv. Sultan İş Merkezi Kat: 3 No:9
İl/İlçe Ümraniye / İstanbul
Firma Hakkında
Son yıllarda artan kentsel dönüşüm projeleri inşaat firmalarını da bir hayli hareketlendirdi ve neredeyse her köşeye bir site ya da bir apartman kuruluvermeye başlandı. Bu elbette yüz güldüren ve herkesi çok sevindiren bir durum ama beklenilenden çok daha farklı sonuçları da ortaya koymadı değil. Baktığınızda ve düşündüğünüzde bu kadar çok ev yapılmasına karşın taleplerin az olmasına ve evlerin daha uygun olması gibi bir durum beklenirken, tam tersi bir durum ortaya çıkıyor. Uygun olması beklenilen evler neredeyse cep yakmaya ve insanların ulaşamayacağı rakamlar gibi görünse de nerdeyse proje bitmeden satılan evler ile karşılaşılıyor.
Bu durumda elbette alınan evi yeri ve konumu çok önemli. Site olduğunda fiyatlar hemen iki katına çıkıyor ve birçok kişi içinde nerdeyse imkânsız paralar söz konusu olmuş oluyor. Ama bunların tam tersi olarak inşatta firmalarının mahallerde de yaptıkları evler bile bazen o kadar yüksek fiyatlar ile satılıyor ki, birçoğuna baktığınızda manzarası olmayan evler ile karşılaşıyorsunuz.
Peki, bunları belirleyen nedir ve bunlar önceden analiz edilebilir mi? Aslında emlak sektörünün dışında biriyseniz bunları analiz etmeniz oldukça zor. Size yardımcı olacak etkenler bulabilir ve özellikle evproje.com adresinden yararlanarak birçok bilgiyi edinebilirsiniz. Adreste sizlerin işine yarayacak hem inşaat sektörü hem de gelişen bölgeler ele alınmakta ve kısaca emlak sektörü hakkında daha birçok bilgi verilmektedir. 
Bu işin içindeyseniz ya da sadece bir ev almak veya ev satmak istiyorsanız da sürekli takip edeceğiniz bir adres olmalıdır. Bugün elinizden çıkaracağınız evin birkaç ay sonra bile ne kadar değe edeceğini bilemiyor olabilir ve daha sonra büyük hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Oysa uzmanların ön görüleri ile ve yapılan röportajlar ile sizlerde az çok fikir edinmiş olacak ve ev alma ya da satma işlemlerinizi bir nebze de olsa erteleme yoluna gidebileceksiniz. 
Özellikle inşaat piyasası üzerinden bir ev satın almak istiyor ve ilk ben oturmak istiyorum diyorsanız, projenin ne olduğu ve kimlerin yaptığı da çok önemlidir. Topraktan girerek çok daha uygun fiyatlar ile ev sahibi satın almanızda yine bu adresi sık sık takip ederek daha kolay olacaktır.
İnşaat sektörü aslında her ne kadar yükselişte görülse de, her firma buna uyum sağlamıyor olabilir. Bu sebeple de firmaların mali krizleri ya da içinde bulundukları sıkıntıları da yine sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Sonuç olarak sizler az para verip bir mal sahibi olmuyorsunuz. Yıllardır emekleriniz ile kazandığınız çok yüksek bütçeler ile ev alıyor ve bu aldığınız evler içinde detaylı araştırma yaparak en mantıklısını almaya çalışıyorsunuz. Unutmayın ki sadece bir emlakçının yönlendirmesi ile asla doğru adımları atamazsınız. İnşaat haberleri içine girmek ve kalbini anlamak için bol bol araştırmalı ve okumalısınız. Her bilgi size ekstra bilgiler katacak ve bunların yanı sıra, ülkenizde ne gibi gelişmeler olduğunu da yakından takip etmiş olacaksınız. İstediklerinizin çok daha fazlası ve hiç düşünmeyeceğiniz projelerin olduğunu görmek de sizleri bir hayli mutlu ediyor olacaktır. Sizler tüm emlak piyasası ve inşaat sektörü hakkında her detaya   http://www.evproje.com/ adresinden ulaşacağınızı unutmayınız ve her an takipte kalarak ne gibi uygulama ve yenilikler olduğunu görüveriniz. Kentsel dönüşümden, büyük sitelere, küçük yatırımcılardan kira analizlerine kadar her detayı bulacağınız tek adres olarak sizi fazlası ile aydınlatmış olacaktır.

banner369

banner377