banner368

‘’Çukurova ve Gaziantep’’ Başkan Gazi Doğanı Ağırladı.

İnterflora Çiçekçiler Yönetim Kurulu ve Genel Başkanı Gazi Doğan,

‘’Çukurova ve Gaziantep’’ Başkan Gazi Doğanı Ağırladı.

İnterflora Çiçekçiler Yönetim Kurulu ve Genel Başkanı Gazi Doğan,

jethaber.com.tr
jethaber.com.tr
16 Kasım 2018 Cuma 13:22
165 Okunma
‘’Çukurova ve Gaziantep’’ Başkan Gazi Doğanı Ağırladı.

İnterflora Çiçekçiler Yönetim Kurulu ve Genel Başkanı Gazi Doğan, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Çil, İnterflora Çiçekçiler Derneği yeni başkan adayı Hüseyin Avni Özkan’ın katılımıyla, Şehitkâmil Grand Otel’de, İnterflora üyelerini il bazında gezerek yeni web İnternet otomasyon tanıtım toplantısı yapıldı.

Başkan Doğan, ‘’sevgili kardeşlerim bu gün çok güzel bir gün hepimiz birlik ve beraberliğimizi göstererek bir aradayız.’’ diyerek ‘’Yeni başkan adayımız Hüseyin Avni Özkan kardeşimizi destekleyeceğinize inanıyorum ve hepinize çok teşekkür ederim saygılar sunarım.’’ dedi.

Bu gün ise İnterflora Yeni web internet otomasyon tanıtım toplantısı Adana ve Gaziantep İllerinde yapıldı. Konuşmalarını yapan Başkan Doğan, konuşmalarında ‘’her zaman olduğu gibi bizlerden desteklerini esirgemeyen sayın İnterflora’ın değerli üyelerimize gönülden teşekkür ederim.’’ dedi. ‘’yeni başkan adayımıza düşüncelerini söylemesi için mikrofonu taktim ediyorum. ‘’ diyerek sözü Yeni Başkan adayı Hüseyin Avni Özkan’a bıraktı.

Başkan adayı Hüseyin Avni Özkan, konuşmalarını yapmak üzere kürsüye gelerek şöyle dedi.

‘’Çok kıymetli Yönetim Kurulu Genel Başkanım Sayın Gazi Doğan, yönetim kurulu üyelerimiz, siz değerli İnterflora üyeleri yaklaşık bir aydır il il geziyoruz her toplantıda değerli üyelerimizin bizlere verdikleri desteklerini esirgemeyeceklerini söyleyen değerli üyelerimize gönülden teşekkür ederek hepinize saygılar sunarım.’’ dedi.

                                                                                                  

Son Güncelleme: 16.11.2018 13:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner369

banner377