banner344

Farkındalık Yaratan Festival Başladı

Farkindalık Festivali Yurtiçi Ve Yurt Dışından Geniş Katılımla Şile’de Başladı

Farkındalık Yaratan Festival Başladı

Farkindalık Festivali Yurtiçi Ve Yurt Dışından Geniş Katılımla Şile’de Başladı

jethaber.com.tr
jethaber.com.tr
27 Kasım 2017 Pazartesi 17:02
78 Okunma
Farkındalık Yaratan Festival Başladı

Dünya Değişim Akademisi tarafından Şile'de düzenlenen Uluslararası Farkındalık Festivali başladı. 25 - 26 kasım haftasonu gerçekleşen organizasyon "Farkı Farket" mesajıyla  hayata daha mutlu, daha pratik, daha çözümsel yaklaşmayı sağlayacak olan özel teknikler ile bedeni, zihni, duyguları dengeleyen, güçlendiren, geliştiren çalışmalar bütünü sunuyor.

Nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon, gevşeme ve enerji merkezi çalışmalarından oluşan seanslarla stres ve gerilimi atma, korku ve öfkeyle başa çıkma yöntemleri aktarılıyor.

Dünya Değişim Akademisi uzmanları ve katılımcıların görüşleri ortak: çalışmalarda  tüm vücudun canlanıp bol oksijenle şarj olduğunu, negatif enerjinin boşalıp enerji alanının ve vücudun güçlendiğini, vücudun her kasının çalışıp, rahatladığını, odaklanmanın güçlenip, iş ve özel hayatta verimin arttığını, uykusuzluk, zihinsel ve bedensel gerilimin atıldığını, sağlık sorunlarının azaldığını belirtiyorlar. Böylece bilincin genişleyip, farkındalığın yükseldiğini, mutluluk, neşe ve coşku hisleriniin arttığını açıklıyorlar.

Festivale yurtdışı ve yurtiçinden yüzlerce katılımcının geldiğini belirten uzmanlar, pazar akşamı sona erecek etkinliğe herkesin katılabileceğini, aynı zamanda sonbahar aylarının stres, gerilim ve depresif duygularını aşmak için yapılan çalışmaların etkilerinin büyük olduğunu da ifade ettiler.

Son Güncelleme: 27.11.2017 17:16
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner346

banner343

banner293

banner323