Nere diye düşünün!
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Ahmet Aydın,  Adıyaman halkı çok şeye layıktır. Tüm mücadelemiz bizlerin size verdiği sözleri yerine getirmek tüm Milletvekili  arkadaşlarımızla bir arada çabalıyoruz ve verdiğimiz sözümüzü yerine gelmesiyle daha çok mutlu oluyoruz.
Ahmet Aydın,Hep merakla beklediğiniz ve çok sayıda kazalarda sevdiklerimizi dostlarımızı kayıp ettiğimiz virajlı yol neresi diye düşündüğünde tek akıllara gelecek yer Adıyaman Çelikhan yolu oluyor. İnşallah yakın zamanda Adıyaman Çelikhan Arası 52 kilometreden, 30  veya  39 kilometreye düşecek.
 
Akılardan silinmeyen yol yapım taslağı hazırlandı ve gerekli  yerlere sunuldu.  1.tünel Koçali köyünün güneyinden 1690 metre olması düşünülen diğer  2.tünel ise Sarıkaya Köyünün doğusundan başlanacak ve  Çelikhan arası 3670 metre olacaktır. 2 veya 3 viyadük yapılacak, dağlar yarılacak ve yollar duble yol olacak en kısa zamanda yapımına başlayacak ihalesi yakındır Adıyaman gözün aydın.   
Bizler varsak sizler ve memleketimiz için varız sizler desteklerinizi bizlerden eksik etmeyin bizler daha çok çabalayacağız sözümüz söz olsun . Birlik beraberlik zamanı dedirten  taslak nihayet başlandı yakın zamanda taslak projesi biter bitmez ihalesi yapılacak. Adıyaman’ın gözü aydın.