banner354

Adana Adıyamanlılar Derneği’nden AGAD’a ziyaret

Adana Adıyamanlılar Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Memet Karakuş;

Adana Adıyamanlılar Derneği’nden AGAD’a ziyaret

Adana Adıyamanlılar Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Memet Karakuş;

23 Aralık 2012 Pazar 18:35
329 Okunma
Adana Adıyamanlılar Derneği’nden AGAD’a ziyaret
“Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ın derneğimize çok önemli katkıları var”
Adana Adıyamanlılar Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Memet Karakuş ve beraberindeki heyet Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
Adana Adıyamanlılar Derneği olarak Adıyaman’a birtakım ziyaretleri gerçekleştirmek üzere Adıyaman’a geldiklerini söyleyen Adana Adıyamanlılar Derneği Başkanı Karakuş, ziyaretlerden nezdinde Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan ile Demokratik kitle örgütlerini ziyaret ettiklerini söyledi.
Gezdikleri, ziyaret ettikleri yerlerde Adıyaman hakkında bilgiler aldıklarını belirten Başkan Karakuş şunları söyledi: “Gezdiğimiz yerlerde Adıyaman ile ilgili bilgiler alıyoruz. Bizler de Adıyaman adı altında yaptığımız çalışmaları anlatıyoruz. Bunun yanında Adana’daki derneğimizde yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. Yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla beraber hem Adıyaman’ı görmek hem de tanışmak amacıyla buraya geldik. Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ın derneğimize çok önemli katkıları var. Bütün etkinlik ve çalışmalarımızda yanımızda bulunuyorlar, ellerinden gelen her türlü yardım ve desteği sağlıyorlar. Bu vesileyle Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan; “Cemiyetimize nezaket ziyaretinde bulunan Adana Adıyamanlılar Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Memet Karakuş ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Adana’daki Adıyamanlıların gururu durumunda olan, Adıyamanlıların hakkını ve hukukunu savunan dernek başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Adana’daki çalışmalarının devamını diliyoruz. Adana Devlet Hastanesi’nden Karataş bölgesine kadar büyük bir çoğunluk Adıyamanlıdır. Biz Adana’daki Adıyamanlıların bundan sonraki süreçte STK’ların yanında siyaseten de görmek istiyoruz. Çünkü Adana’daki Adıyamanlılar, Adıyaman’ı temsil ediyor. Bu süreçte bize düşen her türlü desteğe vermeye hazırız. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışma ve görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.
Son Güncelleme: 23.12.2012 18:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner346

banner323

banner357

banner365