banner344

Adıyaman Uçağına Binen Bakan Binali Yıldırım, Yolcuları Dinledi

Denizcilik, Ulaştırma Ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Uçakta Yolcularla Tek Tek Görüştü

Adıyaman Uçağına Binen Bakan Binali Yıldırım, Yolcuları Dinledi

Denizcilik, Ulaştırma Ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Uçakta Yolcularla Tek Tek Görüştü

jethaber.com.tr
jethaber.com.tr
14 Eylül 2013 Cumartesi 14:12
1958 Okunma
Adıyaman Uçağına Binen Bakan Binali Yıldırım, Yolcuları Dinledi
Denizcilik, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, tarifeli uçakla İstanbul’dan Adıyaman’a giderken, uçakta yolcularla sohbet ederek, onların dilek ve temennilerini dinledi.
 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman’da, Havalimanı başta olmak üzere 222 tesisin açılışını yapacağı toplu açılış öncesi kente gelen Denizcilik, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, uçakta yolcularla tek tek ilgilendi.
 Yolcularla sohbet eden ve onların yapılan hizmetler hakkında ki görüş ve önerilerini dinleyen Bakan Binali Yıldırım, küçük bir çocuğu da kucağına alarak sevdi.
 Denizcilik, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Başbakan Recep tayyip Erdoğan’ın 222 adet tesisin açılışını yapacağını bunların içerisinde Adıyaman havalimanı, okullar, öğrenci yurtları, hastaneler, spor salonları, TOKİ konutları, sağlık merkezi, yollar, köprülerin olduğunu söyledi.
 Türkiye’de ki farklı kültürlerin ve farklı kimliklerin bu ülkenin zenginliği olduğunu belirten Bakan Yıldırım, konuşa konuşa tüm sorunların giderileceğini vurguladı.
 Bakan Yıldırım, konuşmasını, “Vatandaşlarda bizi bulmuşlar yaşadıkları sorun varsa onları anlatıyorlar. Memnuniyetleri anlatıyorlar. Muhabbeti arttırdık. Bu particilik değil, insanlıktık. İnsanlık görevidir. Bunda kazanç var kayıp yok. Dostluklar konuşa konuşa gelişir. Sorun varsa giderilir. Birbirimizi sevmezsek, mesafe korsak, yüz çevirirsek bu ülkede barışta olmaz, her şey zora girer. Birçok farklı düşüncelerimiz olabilir. Bölgelerin farklı düşünceleri olabilir. Bunlar bizim zenginliğimizdir. Ayrıştıran değil, güçlendiren özelliklerdir. Ülkemizde farklı kültürler ve kimlikler var. Bu farklılıkları kaşımak ülkemize zarar getirir” diyerek sürdürdü.
Röportaj:JetHaber.com.tr İmtiyaz Sahibi Ruhi AKAN
 
Son Güncelleme: 14.09.2013 14:12
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hasan ER 2013-09-22 13:38:28

samsat ilçesine gitmeyin,lokanta yoktur aç kalirsiniz, otel yoktur açikta kalirsiniz, taksi duraği ve otobüs yoktur yolda kalirsiniz, sözde samsat sözde ilçe ama belediye ye gidebilirsiniz koltukta oturan bir toprak ağasi vardir öncekiler gibi bir ağa umurundami halk umurundami hizmet

banner346

banner343

banner293

banner323