Belediye Başkanı Kutlu’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Başlayacak Olan Yeni Eğitim-öğretim Yılı Dolayısıyla Tüm Öğrenci Ve Öğretmenlere Başarılar Diledi.

19 Eylül 2016 Pazartesi 08:55
139 Okunma
Belediye Başkanı Kutlu’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla tüm öğrenci ve öğretmenlere başarı diledi.
Başkan Kutlu mesajında, bu yıl okullarda eğitim-öğretimin ilk haftasında 15 Temmuz darbe girişimi sonrası ortaya çıkan milli birlik ve beraberlik duygusunun da anlatılacağını belirtti. Kutlu, “Yeni bir eğitim yılına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. 15 Temmuz’dan edindiğimiz tecrübeyle bu ve bundan sonraki yıllarda, mevcut derslerimizden de öncelikli olarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz ve çocuklarımızın demokrasi ve milli irade konularında daha fazla bilinçlendirilmesi gerektiği aşikardır. Millet olarak biliyoruz ki, şanlı ecdadımızdan aldığımız emaneti koruyup daha da ileriye taşıyacak olan gençlerimizdir. Bu gençlerimizi yetiştirip, geleceğe hazırlayacak olan öğretmenlerimize de büyük görev düşmektedir. Bu vesile ile 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının fedakar öğretmenlerimize, saygıdeğer velilere ve göz bebeğimiz sevgili öğrencilere hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 19.09.2016 12:45
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner440

banner357