banner368
Türkiye geçtiğimiz hafta isminin başında ‘akademisyen’ diye yazan 89 üniversiteden 1128 akademisyen ve araştırma görevlisinin vatana karşı yaptıkları ihaneti konuştu.
‘Bu suça ortak olmayacağız’ başlığı altındaki bildiriyi imzalayan bu hainlere göre terörle mücadele etmek suç imiş!
Yazık size!
Yazık sizi okutan ana-babaya!
Yazık ekmeğini yediğiniz bu ülkeye!
Dünyanın hiçbir yerinde kendi ülkesini yıkmak için, dış ülkelerin taşeronluğunu yapan bir terör örgütüyle mücadele eden vatanına ‘suçlu diyen bir milletle karşılaşamazsınız. Ama Türkiye’de haine ne kadar çok rastlarsanız, onların sözcülüğünü yapan sözde aydınlara da o kadar rastlayabilirsiniz.
Devletimize karşı gerçekleştirilen terörün dış güçler tarafından desteklendiği herkes tarafından bilinmesine rağmen, sözde ülkemizin geleceğine yön verecek olan bu şahsiyetsizler, bunu görmeyip, terörle mücadele eden devleti aleyhine bildirinin altına imza atması tam bir vatan hainliğidir.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza vatan, millet, devlet ve bayrak sevgisini aşılayacaklarına, bu ülkenin birlik, beraberlik, kardeşliğine nasıl balta vururuz diyen bu akademisyen furyasına şehit ailelerimiz başta olmak üzere hiçbir vatan evladı haklarını helal etmeyecektir.
Yalnızca sözünde barış olanların ne yazık ki özünde barış yoktur.
O bildiride nedense PKK terörü ve teröristleri hiç anılmıyor, onların kazdıkları hendek ve yöre halkını taciz etme, kovma ve öldürme suçu görmezden geliniyor ama buna karşı ülkenin huzur ve güvenliğini sağlamakla görevli devlet suçlanıyor.
Bu ülkenin ekmeğini yiyen, suyunu içen, devletin imkanlarından yararlanan, devletten maaş alan akademisyenlerin bu bildirisi devletimize ve milletimize açıkça bir ihanettir.
Devletin bu kişilerle ilgili gerekli yaptırımı bir an önce hayata geçirmesini diliyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner369

banner377