banner368
Düşmanlar on yıllardır hazırladıkları planın düğmesine basmış, bedbahtlar da onlarla beraber saldırıya geçmişken durmak bize haram, düşünmek haram, küskünlüklere devam etmek haram! 15 Temmuz’da başarısız olmalarına bakmayı bunlar sonrasını da planlamış ve hedefleri olan “2023” tarihine kadar bizi “bitirmeye” kararlılar…
 
"Eğer ırmağının akışına ölürüm Türkiye'm" cümlesiyle tamamlanan nakaratı siz de her duyduğunuzda içinizden tekrar ediyorsanız diğer ayrıntıları bir yana bırakın ve hazır olun!
 
"Su uyur düşman uyumaz" diyerek yıllar öncesinden bizi uyaran atalarımız bir kez daha haklı çıktılar... Düşmanlar boş durmuyor ve maalesef bazı kardeşlerimizin de aklını çelmiş durumda, onları kullanarak ülkemizle ilgili nihai kararını uygulamak üzere düğmeye basmış görünüyorlar...
 
Amerika mı, İsrail mi, İngiltere mi, Almanya mı, İtalya mı, Fransa mı, Rusya mı, İran mı... en iyisi siz dünyadaki bütün ülkeleri sayın saya bildiğiniz kadar ve düşünün sizce hangisi bize dost, hangisi bize "dostum" veya "kardeşim" derken samimi? Düşünün derken lafın gereği "düşünün" dedim, düşünecek daha ne var? Selayı duydunuz, ezan okunmak üzere; haydi saflara!
 
Mezhep, etnik, politik veya başka ne menem şeylerle bizi ayırmaya çalışıyorlarsa emekleri boşa çıksın; tüm detayları bir kenara bırakın, saf saf öbek öbek dizilin bulabildiğiniz en samimi en dürüst ve sizden tecrübeli kişinin yanına dizilin. Bir araya gelen her grup manga düzeni alsın ve diğer mangalara sarılsın… “Sen şunu dedin, ben bunu”, “senin ak dediğin aslında karaymış” gibi saçma sapan tartışmaları yapmanın zamanı değil, vakit “Allah-u Ekber” diyerek kınalanma vaktidir.
 
Bizi oyalamak için şu aralar yaptıkları sözde araştırma ve incelemeleri veya diğer dostluk gösterilerini gerçek sanmayın, rehavete kapılmayın “hazır ol” emrini almışçasına hazır olun… Varsın bütün bu yazdıklarım yalan çıksın, hayal olsun, saçmalıkları okumuş olun ama siz hazır olun… Milyonda birin de bir ihtimal olduğunu unutmayın!
 
İlk defa bir yazımın çok kişi tarafından okunmasını önemsiyorum, lütfen bu yazımı paylaşın ve paylaşmaları için tüm dostlarınıza rica edin… Her türlü kaza ve belaya hazır olmak adına bu tür paylaşımların sayısını arttırın.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner369

banner377