banner354

Sporder Sadece Spora Hizmet Etmiyor İlin Tanıtımındada Büyük Katkı Sağlıyor

Adıyaman Sporcular Derneği Sporder Sadece Spora Hizmet Etmiyor İlin Tanıtımındada Büyük Katkı Sağlıyor

Sporder Sadece Spora Hizmet Etmiyor İlin Tanıtımındada Büyük Katkı Sağlıyor

Adıyaman Sporcular Derneği Sporder Sadece Spora Hizmet Etmiyor İlin Tanıtımındada Büyük Katkı Sağlıyor

03 Ocak 2013 Perşembe 15:19
388 Okunma
Sporder Sadece Spora Hizmet Etmiyor İlin  Tanıtımındada Büyük Katkı Sağlıyor
28-31 Tarihleri arasında Manavgat ta düzenlenen uluslar arası masterler futbol turnuvasında ilimizi başarıyla temsil etmiştir.
 Misafir olarak katılan Kamerun genç milli takımı ile birlikte toplam 11 takımın katıldığı turnuvada 2 gurup oluşmuş kendi gurubundan na mağlup olarak gol avarajı farkıyla 2. Çıkmış yarı finalde sakatlıkların fazlalığından, kadro sıkıntısından dolayı   Manavgat takınma yenilerek turnuvanın 3. Olmuştur.
Dostluk kardeşlik içerisinde geçen turnuvada Adıyaman sporcular derneği sporder turnuvaya eşleriyle katılan tüm takımlara ve oradaki otel  müşterilerine çiğ köfte ikramında bulunmuştur. Kupa töreninin yapıldığı yılbaşı gecesi ne konuk olarak katılan Karşıyaka futbol takımı hocası Haldun beye ve Antalya sporun yardımcı hocasına , Kamerun futbol federasyonu temsilcisi ne, ve tüm eşleriyle katılan masterler takımına ilin tanıtımı amacıyla sporderin oyuncusu tarafından bir sunum yapılmış daha sonra sporderin logosunu taşıyan nemrut heykelcikleri hediye edilmiştir. Salonda bu davranış katılımcılar tarafından büyük alkış almış tır. Sporder başkanı Yusuf babar konuşmasında  öncelikle yeni yılın tüm İslam alemine , milletimize , ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek bu tür organizasyonların yapılması iller arasındaki kaynaşmayı pekiştirdiğini illerin tanıtımı amacıyla da önemli olduğunu vurgulayıp , organizasyona katılan  tüm masterler takımına sayın belediye başkanımız M. Necip Büyükaslanın, ve sayın valimiz Mahmut demirtaşın selamlarını iletip kendilerini bahar ayında adıyamanda yapacakları masterler turnuvasına beklediklerini söyleyip  organizasyonu düzenleyen Manavgat  masterler ekibine ekibine teşekkürlerini sundular.
Son Güncelleme: 03.01.2013 15:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner346

banner323

banner357

banner365