banner354

Fiat Roadshow Çekilişi Talihlisi Adıyaman’dan

Fiat Roadshow test sürüşüne katılan ve yapılan çekilişte 2011 model Bravo Actıve Plus 1.4 Stil paket araba kazanan Bedir Erol Sayınlar Otomotivde düzenlenen törenle aracını teslim aldı.

Fiat Roadshow Çekilişi Talihlisi Adıyaman’dan

Fiat Roadshow test sürüşüne katılan ve yapılan çekilişte 2011 model Bravo Actıve Plus 1.4 Stil paket araba kazanan Bedir Erol Sayınlar Otomotivde düzenlenen törenle aracını teslim aldı.

21 Eylül 2011 Çarşamba 19:11
477 Okunma
Fiat Roadshow Çekilişi Talihlisi Adıyaman’dan
Düzenlenen törene, Fiat 8. Bölge Müdürü Hamdi Açıkbaş, Fiat Mikro Pazarlama Uzmanı Taylan Savaş, Fiat Reklam Operasyon sorumlusu Harun Türk, Sayınlar Otomotiv adına Mustafa Özsayın, Murat Özsayın ve Sayınlar otomotiv çalışanları katıldı.
25 Mayıs 2011 tarihinde Fiat tarafından 40 İlde düzenlenen Fiat Roadshow test sürüşüne katılan 17 Bin 280 kişi arasında yapılan çekilişte Adıyaman Valiliğinde şoförlük yapan üç çocuk babası Bedir Erol (50) Fiat’tan 2011 model Bravo Actıve Plus 1.4 Stil paket araba kazandı.
Çekiliş talihlisinin kendi bölgesinde ve özellikle Adıyaman’a çıkmış olmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Fiat 8. Bölge Sorumlusu Hamdi Açıkbaş; “Yenilenen ve üstün teknolojik özellikleriyle dikkat çeken ürün yelpazesiyle hızla yükselişini sürdüren Fiat, Türk tüketicisiyle daha yakından buluşmak hedefiyle organize ettiği roadshow etkinliğini Türkiye geneli 40 ilde düzenledi. Adıyaman’da yapıp yakmamak konusunda tam karar verememiştik ama Adıyaman’da da etkinliğimizi düzenledik Adıyaman’da 780 kişi Türkiye geneli ise toplam 17 Bin 280 kişi test sürüşü yaparak çekilişe katıldı. Yapılan çekiliş neticesinde aracın kendi bölgemde bir ile çıkması beni çok mutlu etti. Adıyaman ilinin bu şansının devam etmesini diliyorum. Bu vesileyle Türkiye geneli düzenlemiş olduğumuz Fiat Roadshow etkinliğine katılan bütün müşterilerimize teşekkür ediyorum. Çekilişte araç kazanan Bedir Erol beye hayırlı olsun der, kazasız belasız günler dilerim” dedi.
Araç sahibi olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden 3 çocuk babası Bedir Erol; “Fiat tarafından ilimizde test sürüşü kampanyası vardı. Bende araç sürerek form doldurdum ve kampanyaya katıldım. Takdiri İlahi çekilişte şanslı isim ben oldum. Bu takdiri ilahiyeyi tecelli ettiren Cenab-ı Allah’a binlerce defa şükürler olsun. Daha iyisi diğer vatandaşlarımıza nasip olsun. Bu vesileyle bana bu sevinci yaşatan Fiat ailesine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
Fiat ailesi olarak Adıyaman’da bir aileye bu mutluluğu yaşattıkları için büyük sevinç duyduklarını ifade eden Sayınlar Otomotiv Yönetim Kurulu üyesi Murat Özsayın; “Çekiliş sonunda şanslı talihlinin ilimizde olması bizleri çok sevindirdi. Bugün sanki kendim araç sahibi olmuş gibi mutlu oldum. Bedir beye hayırlı olsun. Düzenlemiş olduğumuz araç teslim törenine katılarak bizleri onurlandıran Fiat 8. Bölge Müdürü Hamdi Açıkbaş’a, Fiat Mikro Pazarlama Uzmanı Taylan Savaş’a, Fiat Reklam Operasyon sorumlusu Harun Türk’e teşekkür ediyorum” dedi.
40 İlde düzenlenen test sürüşüne Adıyaman’dan 718 kişi katılırken Türkiye geneli 17 Bin 768 kişinin katıldığı belirtildi.
 
Son Güncelleme: 21.09.2011 19:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner346

banner293

banner323

banner357